Jerzy Zięba - ukryte terapie

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.

Jerzy Zięba - Ukryte terapie

  • Część pierwszą czyta się jak straszny kryminał. Różnica polega na tym, że w normalnym kryminale zabija się jedną, lub kilka osób. […] W drugiej części odnosi się przede wszystkim do lekarzy. Co bowiem zrobi chory, jeżeli nie ma dostępu do preparatów i metod pozostających w ręku lekarzy. Satysfakcja jest ogromna, gdy pomaga się tam gdzie autorytety medyczne odstąpiły od dalszego leczenia. Dziękuję autorowi za interesującą, o niespotykanej wartości merytorycznej książkę, która jest cennym źródłem niezwykle interesujących informacji dla pacjentów, jak również dla lekarzy. Dr n. med. Antoni Krasicki

Poniżej: informacja ze strony pana Jerzego Zięby

BARDZO WAŻNA INFORMACJA  dla osób zainteresowanych zapobieganiem i leczeniem nowotworów.   W związku z oczekiwanym TSUNAMI nowotworów, tak jakby to co już jest było za mało, grupa onkologów, pod auspicjami Prezydenta, Premiera i Ministra Zdrowia przygotowała coś, co się nazywa „Strategia walki z rakiem na lata 2015 – 2024”. Dokument ten jest poddany tzw. konsultacjom społecznym. Niestety… poziom tego dokumentu jest TRAGICZNY. Można byłoby to zignorować, gdyby to co jest proponowane dotyczyło tylko jego Autorów i ich rodzin. Niestety, zalecenia tej Strategii dotyczą NAS WSZYSTKICH, NASZYCH DZIECI, WNUKÓW itd …   Mam już gotowy tekst Komentarzy dotyczących tego dokumentu. Po tymi komentarzami podpisuje się coraz więcej ludzi medycyny, nauki, terapeutów itd …   Wiem, że nie każdemu wystarczy cierpliwości w porównywaniu Strategii z naszymi Komentarzami, ale…. bardzo Was wszystkich proszę, zapoznajcie się PRZYNAJMNIEJ z tym co w formie naszych Komentarzy zostało napisane, bo o zdrowie i życie tutaj chodzi. Są one do pobrania poniżej :   STRATEGIA WALKI Z RAKIEM W POLSCE 2015 – 2024 (PDF      KOMENTARZ DO STRATEGII WALKI Z RAKIEM W POLSCE (PDF)   Tutaj jest podsumowanie w Niezależnej Telewizji naprawdę warto posłuchać,żeby przynajmniej w ciagu kilku minut zorientować się o co tu tak naprawdę chodzi :   Jeśli ta Strategia będzie wprowadzona w życie BEZ naszych poprawek, wtedy KAŻDY Z NAS, czy z każde z naszych dzieci itd … może pozostać ofiarą tego „tsunami”. Strategia ta, oznacza, że NIC SIĘ NIE ZMIENI, co w świetle tego, że nowotworów jest coraz więcej , a będzie JESZCZE więcej, dla wielu z nas oznaczać może w przyszłości prawdziwą katastrofę. Oczywiście można to zmienić – i o tym właśnie są nasze „Komentarze do „Strategii Walki z rakiem w Polsce 2015 -2024” – konsultacje społeczne.     NAJWAŻNIEJSZE :   Możliwe jest ELEKTRONICZNE podpisanie się do Komentarzy w formie petycji, proszę tylko kliknąć na poniższy link :   PODPISANIE SIĘ KOMENTARZAMI  DO „STRATEGII WALKI Z RAKIEM W POLSCE 2015-2024 konsultacje społeczne”   Musimy dosłownie ROZPĘTAĆ potężną akcję informacyjną. Dlatego, proszę, wysyłajcie to do każdego Waszego kontaktu, musimy zrobić naprawdę pospolite ruszenie, bo jak sami nie zadbamy o nasze zdrowie, to jak widać nikt inny tego za nas nie zrobi. Z góry Wam wszystkim dziękuję, szczególnie w imieniu tych, którzy dzięki naszym działaniom, może nie zachorują na raka.

Wykład w Gdyni

Jerzy Zięba w Kaliszu

Książki Jerzego Zięby

Jerzy Zięba od ponad  20 lat zajmuje się naturoterapią,  szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom.  Książka Ukryte Terapie powstała  po wielu  latach analiz  badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane. Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której  autorem jest dr. Uffe Ravnskov.

Jerzy Zięba – Ukryte terapie Cholesterol – naukowe kłamstwo

ukryte_terapie

Wykłady i filmy Jerzego Zięby Playlista z filmami:

Najlepsze na rynku suplementy diety i kosmetyki na młodość- kliknij

Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

Dołącz do 265 pozostałych subskrybentów

Ciekawe informacje o zdrowiu oraz nowe odkrycia, które pozwalają nam żyć w pełni zdrowiu otrzymywać będziemy po zapisaniu się w formularzu poniżej:
Bez stresu - jak kontrolować swoje emocje ?

Archiwa

Kategorie

Handel nieruchomościami Jak zarabiać przez internet Jak osiągnąć wolność finansową i dochód pasywny Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe

Zapisz się w celu otrzymywania informacji o zdrowiu na emaila