Program CellReset zacząłem w 2013 r roku.  Jednak odradzam wszystkim ten program żywieniowy.

Ponieważ po ok.  2 tygodniach wylądowałem w szpitalu. Wymiotowałem wodą. Lekarze dawali mi zastrzyki i ból niesamowity głowy i brzucha przechodził na chwilę. Potem wracał.

Podczas programu Cellreset spożywałem mięso, które mogło być nieświeże,  a jednak stan psychiczny był bardzo dziwny. Tak jakby te zatrucie miało niespotykany wpływ na psychiczny stan umysłu.

Będąc u lekarza lekarz stwierdził ,że nie ma w Activize ,amino czy Restorate nic ciekawego co mogłoby zaszkodzić.

Przeżyłem 2 dni bez wody i po trzech dniach przeszły mi skurcze brzucha i wymioty, a już miałem wzywać helikopter, bo organizm był całkowicie odwodniony. Możliwe, że to było spowodowane tylko mięsem choć miałem wcześniej też zatrucia różne i nigdy takiego złego stanu psychicznego ani fizycznego nie miałem równocześnie.

Produkty Fit Line marki PM International Zawierają technologię Nano NTC – Szybki transport składników odżywczych do komórek.

Aby wrócić do zdrowia  nie można nagle rezygnować z warzyw, owoców, soli.. Organizm powinien w naturalny sposób wrócić do zdrowia po prostu dostając to co jest mu potrzebne.

Aby wrócić do normalnej wagi trzeba naprawić metabolizm, a w tym celu trzeba będzie zmniejszyć ilość kalorii w pożywieniu dodać jedzenie ze składnikami odżywczymi np zielone soki lub suplementy czy zdrowe jedzenie.

Najlepszym sposobem na odchudzanie jest  stworzenie deficytu kalorycznego np. -750 kcal mniej niż codziennie oraz można np[. uprawiać slow jogging co dwa dni po godzinie da nam to np 600 kcal mniej.

Bardzo dokładnie tę dietę opisuję tu także dla osób uprawiających sport codziennie:

ODCHUDZANIE – IDEALNY SPOSÓB

 

Tu najlepszy sposób na powrót do normalnej wagi: Sposób na powrót do idealnej wagi