activize

PM International

Opakowanie: 175 g proszek – puszka

Cena: 141

 

 

FitLine Activize Oxyplus Sensitive – puszka

Dostarcza dokładnie tych substancji czynnych, których organizm potrzebuje do wytworzenia energii

Wszystko to przeciwdziała zmęczeniu podnosząc Twoją sprawność intelektualną oraz fizyczną. Witaminy z grupy B należą do witamin rozpuszczalnych w wodzie i utrzymują się w organizmie stosunkowo krótko. Z tego więc względu należy dostarczać je organizmowi codziennie. Zawarta w preparacie witamina C wpływa korzystnie na zwiększenie odporności organizmu oraz poprawę stanu dziąseł. Przyda się więc osobom mającym problemy z ich krwawieniem. Dodatkowo połączenie witaminy C z algami, guaraną i B12 powoduje szybsze spalanie tłuszczu na poziomie komórkowym.

activize i restorateActivize Oxyplus otwiera nawet najmniejsze naczynka włosowate w celu jak najszybszego dostarczenia substancji odżywczych oraz tlenu do miejsca ich działania, przyczyniając się w ten sposób do podwyższenia produkcji energii. Ze względu na te właściwości oraz zawartość witamin B2, B12 i kwasu foliowego sprzyja obniżaniu poziomu homocysteiny, co wedle najnowszych badań ma duży wpływ na przeciwdziałanie zmianom miażdżycowym oraz chorobom wieńcowym.

Activize Oxyplus wykazuje wchłanialność składników powyżej 95% (NTC) oraz możliwie największą efektywność składników, dzięki ich odpowiedniemu zestawieniu (NGP).

Świetnie się sprawdza jako typowa formuła przedwysiłkowa.

Idealny na rozpoczęcie dnia.

Polecany szczególnie dla osób aktywnych fizycznie oraz starszych,

ze względu na powszechne u niech braki witaminy B.

ACTIVIZE OXYPLUS -opatentowany

dostarcza dokładnie tych substancji czynnych ,których organizm  potrzebuje do wytworzenia energii.
dotlenia wszystkie komórki mózgowe-dzięki zawartości tlenu pozyskanego z alg brunatnych
Aktywizuje cały system nerwowy-ma witaminy z grupy B ,które są odpowiedzialne za stabilizację tego układu-pomaga przeciwdziałać stresowi.
 Po raz pierwszy połączono naturalną guaranę z niacyną,co powoduje lepsze ukrwienie i tym samym lepsze doprowadzenie wszystkich składników praktycznie do wszystkich komórek organizmu.Dodatek alg brunatnych powoduje lepszą absorbcję tlenu (średnio ok 10% więcej tlenu we krwi).

Szczegółowy opis Activize

ACTIVIZE dostarcza do organizmu te składniki ,których najszybciej zaczyna brakować i które stosunkowo trudno pozyskać ze zwykłym pożywieniem,organizm ich nie magazynuje,nie można „najeść się ich  na zapas”i „naoddychać „świeżym powietrzem.

 Po kilku minutach od wypicia czujemy przyjemne mrowienie w ciele i  wypieki jak po półgodzinnym joggingu w lesie o poranku.Preparat wzbogacono w kofeinę pozyskiwaną z guarany-uwalnia się powoli i  długotrwale,dzięki temu energia jest wyrównana.

Powoduje lepszą wydolność fizyczną i psychiczną -wspomaga metabolizm,spalanie tłuszczów i węglowodanów.Sprawia,że więcej tlenu jest doprowadzane do poziomu komórkowego,co przyczynia się do większej wydolności komórek,co dalej daje lepsze wyniki w sporcie.

CO WYRÓŻNIA ACTIVIZE OD NAPOJÓW ENERGETYCZNYCH?
Większość napojów energetycznych dostępnych na rynku oparte jest o działanie kofeiny,ewentualnie innych substancji pobudzających sztucznie i na krótko-podobnie jak kawa i najczęściej są to substancje syntetyczne.
Działanie ACTIVIZE wynika z faktu ,że dostarcza NATURALNYCH  SKŁADNIKÓW ,które wraz ze zwiększoną absorbcją tlenu przyczyniają się do NATURALNEGO wytwarzania energii-dzieje się proces naturalny,według mechanizmu budowanego w organizm.

 Activize -ja traktuję jako stały element życia, zwykłego odżywiania-tak jak picie soku,czy herbaty.
 A to dlatego ,że część witamin niezbędnych do zdrowego życia ulega spalaniu na bieżąco.Nie można ich zmagazynować .Na bieżąco musisz je spożywać i na bieżąco je spalasz.
 NAWET JEDNA SYTUACJA STRESOWA W CIĄGU DNIA WYSTARCZY,ABY CAŁY ZASÓB WITAMIN Z GRUPY B ZOSTAŁ NATYCHMIAST ZUŻYTY.

 Activize uzupełnia te braki.

 Dla większości konsumentów (w tym ja i moi najbliżsi) napój ten staje się zdrową „używką”,jego picie jest trwałym nawykiem poprawiającym kondycję,dającym więcej energii i lepszą wydolność.

wiecej_tlenu_w_komorkach

FitLine Activize Oxyplus dostarcza dokładnie tych substancji czynnych, których organizm potrzebuje do wytworzenia energii. Zaopatruje komórki w dodatkowe substancje witalizujące (witaminy). 

  • wspomaga pozyskiwanie energii z pożywienia (spalanie węglowodanów)
  • dostarcza organizmowi wszystkich witamin z grupy B, dla poprawy koncentracji i sprawności 
  • zawiera proszek z brunatnych alg morskich
  • NTC: zapewnia możliwie najlepszą resorpcję substancji odżywczych 
  • działa pobudzająco, orzeźwia i ożywia
  • nie zawiera emulgatorów
  • produkt dwukrotnie opatentowany  
2 razy dziennie ½ łyżeczki (2,5 g) rozpuścić w 60 ml niegazowanej wody.
Najlepiej 30 minut przed treningiem, aktywnością fizyczną lub umysłową lub treningiem
Technologia NTC

Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

Dołącz do 1 subskrybenta

Kategorie

Kategorie

Archiwa

Najlepsze zdrowotne suplementy diety i kosmetyki